קטנקטניX

אומנויות לחימה והגנה עצמית לקטנטנים

הצטרף למשפחת XARTS

צא להרפתקה של מימוש עצמי, התגברות על מכשולים והתפתחות אישית. אז למה לחכות?

מלא/י פרטים עכשיו ואחד המאמנים שלנו יחזור אליך.

אומנויות לחימה משולבות לילדים בת ים

פיתוח כישורים פיזיים

אימוני הלחימה לילדים שלנו כוללים תרגילים מגוונים שמטרתם לפתח כושר גופני, קורדינציה וגמישות. הילדים לומדים טכניקות בסיסיות של סטרייקינג וגרפלינג שמותאמות לגילם ולרמתם. התרגילים הפיזיים מסייעים בחיזוק השרירים, שיפור הקואורדינציה והגברת הביטחון העצמי.
קרב מגע לילדים בת ים

חינוך לערכים ולמשמעת

דרך האימונים, הילדים לומדים ערכים חשובים כמו כבוד הדדי, משמעת והתמדה. אנו מדגישים את החשיבות של עמידה במטרות, עבודה קשה ושיתוף פעולה עם חברים לקבוצה. הערכים הללו מלווים את הילדים הן באימונים והן בחיי היומיום.
קרב מגע לילדים בת ים 2

התמודדות עם אתגרים

אחד מהדברים החשובים שאנו מלמדים הוא איך להתמודד עם אתגרים וקשיים בצורה חיובית. האימונים שלנו מסייעים לפתח עמידות מנטלית ומחזקים את היכולת של הילדים להתמודד עם מצבים שונים בלחץ ובביטחון.
xarts הגנה עצמית לילדים

סביבה תומכת ובטוחה

אנו שמים דגש רב על יצירת סביבה בטוחה ותומכת לכל ילד וילדה. המדריכים המקצועיים שלנו מיומנים בעבודה עם ילדים ומקפידים על שמירה על כללי הבטיחות במהלך כל האימונים. כל ילד מקבל תשומת לב אישית וליווי צמוד, כדי להבטיח שהוא ירגיש נוח ובטוח לאורך כל הדרך.
הגנה עצמית לילדים בת ים

כיף ולמידה

האימונים שלנו משולבים במשחקים ובפעילויות מהנות שמטרתן להפוך את הלמידה לחווייתית ומשעשעת. אנו מאמינים כי כאשר הילדים נהנים, הם לומדים בצורה הטובה ביותר. הצטרפו אלינו לשיעורי לחימה משולבת והגנה עצמית, ותנו לילדים שלכם את הכלים לפיתוח כישורים חשובים לחיים, בביטחון ובכיף.

קטנטניX

ברוכים הבאים לעולם המרתק של אומנויות הלחימה לילדים! שיעורי הלחימה המשולבת שלנו מיועדים לקטנטנים ומטרתם לפתח כישורי לחימה והגנה עצמית דרך פעילות מהנה ומעצימה.

הצטרף למשפחת XARTS

צא להרפתקה של מימוש עצמי, התגברות על מכשולים והתפתחות אישית. אז למה לחכות?

מלא/י פרטים עכשיו ואחד המאמנים שלנו יחזור אליך.